Güncel
Giriş Tarihi : 09-07-2024 13:15

Yaz Spor Okullarını gezdi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, bu yıl 15 farklı branşta 2 bin 500’ü aşkın öğrencimizin katılımıyla 10’uncusu gerçekleştirilen Yaz Spor Okulu kurslarını ziyaret etti.

Yaz Spor Okullarını gezdi

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 10’uncusunu düzenlenen Yaz Spor Okullarında eğitime başlandı. Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl 15 farklı branşta düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuzda öğrencilerimize Futbol, Kız Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Badminton, Kort Tenis, Okçuluk, Halk Dansları, Kung Fu, Güreş, İşaret Dili, Bale, Temel Hareket Eğitimi ile Taekwondo branşlarında kurslar veriyoruz” dedi.

2'İNCİ DÖNEM 22 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK

İlk dönemi 1 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve 19 Temmuz Cuma günü sona erecek olan Yaz Spor Okullarında, konusunda uzman eğitmenlerin eğitim verdiğini belirten Başkan Vahap Akay, “Yaz Okulu kurslarımızın öğrencilerimizin gelişimine katkılı olacağına inanıyoruz. Bu yıl düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuza 2 bin 500’den fazla öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 19 Temmuz’da sona erecek olan Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 22 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve 9 Ağustos Cuma günü sona erecek” diye konuştu.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Akay, açıklamasını şu cümlelerle noktaladı: “10. Yaz Spor Okulumuzda, Halk Dansları, İşaret Dili ve Bale kursları Belediye Hizmet Binamızda Çok Amaçlı Salon’da; Kort Tenis kursumuz Tepe Piknik Alanı’nda, Futbol ve Kız Futbol kurslarımız 1911 Spor Tesisleri ve 100. Yıl Stadı’nda, diğer bütün kurslarımız ise 29 Ekim Spor Kompleksi’nde veriliyor. Bu vesile ile bir kez daha 10. Yaz Spor Okulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere güvenerek çocuklarını Yaz Spor Okulu kurslarımıza kayıt ettiren tüm velilerimize de teşekkür ediyorum.”

AdminAdmin