Güncel
Giriş Tarihi : 15-03-2024 10:56   Güncelleme : 15-03-2024 11:02

Sağlık çalışanlarının gününü kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçede görev yapan hekim ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Hekim ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik eden Başkan Çetin, “İyi ki varsınız, 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Sağlık çalışanlarının gününü kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilk olarak Kapaklı Devlet Hastanesini ziyaret etti. Burada Başhekim Dr. Beraat Özdemir ve hastane yönetimiyle bir araya gelen Çetin, çiçek takdim ederek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti. Ardından hastanede görev yapan hekim ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden Çetin, hasta ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun temennisinde bulundu.

DİYALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Ardından Türk Böbrek Vakfı Kadriye-Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezini ziyaret eden Başkan Çetin, Koordinatör Ali Arda ve görev yapan personel ile bir araya gelerek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti.

İLÇE BAŞKANLARI EŞLİK ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı ziyaretleri kapsamında son olarak İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Rabia Gül’e çiçek takdim eden Başkan Çetin, Gül ve görevli personelin gününü kutladı. Başkan Çetin’e ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Mecit Çoğal, MHP İlçe Başkanı Mesut Dinç, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nuray Yaman eşlik etti.

 

AdminAdmin