Güncel
Giriş Tarihi : 29-01-2024 14:40   Güncelleme : 29-01-2024 15:09

“Plastik Aşklar” oyunu sahnelendi

Çerkezköy Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturdu.

“Plastik Aşklar” oyunu sahnelendi

Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu A. Cüneyd Kılcıoğlu tarafından kaleme alındı. Plastik Aşklar, yaşadığımız zamanın en büyük sorunlarından biri olan insanlar arasındaki iletişimsizlik konusunu ele alıyor. Oyun, eleştirel ve mizahi yaklaşımlarla hayata ışık tutuyor. Plastik Aşklar oyununda başrolü paylaşan Alev (Oya Başar) modern ama bir o kadar da örf ve ananelerine bağlıdır. Sezen (Begüm Birgören) ise adet, usul bilmeyen saf bir kadındır. Oyun, aynı adama aşık olan Alev ile Sezen arasında vuku bulan ayak oyunlarını, yüzleşme ve  hesaplaşmaları kadın psikolojisiyle seyirciye aktarıyor.   

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

İlgi ile izlenen oyun sonrasında Meclis Üyesi Cengiz Memiş oyunculara çiçek takdim etti. Plastik Aşklar Oyununu Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya ve çok sayıda tiyatro sever izledi.

 

AdminAdmin