Güncel
Giriş Tarihi : 24-08-2023 16:38   Güncelleme : 24-08-2023 16:38

Kapaklı'ya kadar uzatıldı

Kapaklı'ya kadar uzatıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Süleymanpaşa-Çerkezköy arasında faaliyet gösteren 34 numaralı toplu taşıma hattı 21 Ağustos tarihi itibariyle Kapaklı'ya kadar uzatıldı. Çerkezköy Atatürk Caddesi ile Kapaklı’da Pınar Bulvarı güzergâhından geçecek olan araçlar Kapaklı Otogarı’na gidecek ve bu yeni uygulama ile birlikte vatandaşlarımız Süleymanpaşa-Kapaklı arasında kesintisiz ulaşım sağlayabilecek.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 34 no’lu hattın Kapaklı’ya kadar uzatılması ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı karşılamış oldu. Yeni uygulama ile birlikte Süleymanpaşa-Kapaklı arasında ulaşımı kesintisiz hale getirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi her alanda halkımıza en iyi hizmeti verme hedefini kendisine misyon olarak belirlemiştir” dedi.

“PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Albayrak, konuşmasını şu cümlelerle noktaladı: “Ulaşım da bu konulardan bir tanesi. Süleymanpaşa-Çerkezköy arasında faaliyet gösteren 34 no’lu hattımızı Kapaklı’ya kadar uzattık. Bu sayede vatandaşlarımız Süleymanpaşa-Kapaklı arasında kesintisiz ulaşım imkânına kavuştu. Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya, Tekirdağ’ı her alanda geleceğe taşıyacak yenilikçi projeler üretmeye ve halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde verme adına çalışmaya devam edeceğiz.”

34 NO’LU HAT GÜZERGÂHI

Süleymanpaşa Yeni Otogar - Tekirdağ Şehir Hastanesi - Soğancılar Caddesi-Eski Otogar-Baykallar-Alkaya-Üniversite Kapısı-Araştırma Hastanesi-Beyazköy-Demirkaya (Yenice)-Çorlu Otogarı-Borsa Meydanı-Veliköy-Kızılpınar (Kahveler Durağı) - Çerkezköy Otogar - Çerkezköy Çarşı-Atatürk Caddesi-Pınar Bulvarı - Kapaklı Otogar.

AdminAdmin