Güncel
Giriş Tarihi : 23-06-2023 14:37   Güncelleme : 23-06-2023 14:37

Her yaştan Çerkezköylü

Her yaştan Çerkezköylü

Çerkezköy Belediyesi tarafından 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla Kartal Tepe Piknik ve Mesire Alanı’nda yoga etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe her yaştan Çerkezköylü katıldı.

Dünya Yoga Günü dolayısıyla Kartal Tepe Piknik ve Mesire Alanı’nda saat 19:00’da yoga seansı düzenlendi. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikte, çimlerin üzerine matlar serildi ve yoga eğitmeni Özlem Yılmaz Kıldize eşliğinde bir saat boyunca yoga seansı gerçekleştirildi. Etkinliğe her yaştan Çerkezköy sakini katıldı.

DİNGİNLİK SAĞLADI

Katılımın yoğun olduğu etkinlikte, Çerkezköylüler yoga hareketlerini alanında uzman eğitmen Özlem Yılmaz Kıldize eşliğinde tekrarladı. Etkinlikte, çoğunluğu kadınlardan oluşan grup bir saat boyunca nefes egzersizi ve meditasyon yaparak dinginlik sağladı. Katılımcılar, düzenlenen etkinlik için Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ederken; bu gibi etkinliklerin daha da artması temennisinde bulundu.

İKRAMLARDA BULUNULDU

21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe sağladığı katkı nedeniyle eğitmen Özlem Yılmaz Kıldize’ye Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından çiçek hediye edildi. Etkinlik süresince katılımcılara su ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

AdminAdmin