Güncel
Giriş Tarihi : 20-11-2023 08:21   Güncelleme : 20-11-2023 08:21

Demirel: Başkan Aday Adayıyım

Demirel: Başkan Aday Adayıyım

Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Şakir Demirel, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kapaklı Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Düzenlenen programında konuşan Şakir Demirel, “Siyasi geçmişim ve belediyede aldığım görevler nedeniyle bir tecrübemiz oldu. Bugüne kadar hiçbir yanlışı olmayan bir kardeşiniz olarak belediye başkanlığına aday adayı olduğumu ilan ediyorum” dedi.

Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Şakir Demirel, yerel seçimlerde Kapaklı Belediye Başkanlığa aday adayı olduğunu açıkladı.  Kapaklı AK Parti İlçe Binasında düzenlenen adaylık açıklaması programının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Mecit Çoğal yaptı.

“YİNE DESTAN YAZACAĞIZ”

Yerel seçimlerde AK Parti’nin Kapaklı Belediyesi’ni yeniden kazanacağına inandıklarını belirten Başkan Çoğal, “Demokrasimizin tecelli bulduğu, halkın iradesinin sandığa yansıdığı partimizin her seçimde kazandığı gibi inşallah bu yerel seçimde de yine partimiz kazanacaktır. 14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Parti Kapaklı başkanlığı nasıl bir destan yazdıysa Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 seçimlerinde de Cumhur İttifakı olarak yine destan yazacağız” diye konuştu.  

“TEKİRDAĞ HALKI HESAP SORACAK”

Çoğal, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Eminiz ki 2019 yılında Kapaklı’da CHP zulmü ve işbilmezlerini milletimiz nasıl gönderdiyse bu seçimlerde de milletimizin desteğiyle kazanacağız. Kapaklı’yı unutan, hizmetten mahrum bırakan ve cezalandıran çeşmelerinden çamurlu su akmasını layık gören Kadir Albayrak ve CHP zihniyetinden 31 Mart 2024’te Kapaklı ve Tekirdağ Halkı hesap soracak.

“HİÇBİR YANLIŞI OLMAYAN BİR KARDEŞİNİZİM”

Program, Şakir Demirel’in konuşmasıyla devam etti. Demirel, yaklaşık olarak 20 yıldır Kapaklı’da ikamet ettiğini belirterek, “20 Yıldır partimin çeşitli kademelerinde sorumluluk alıp, bize verilen görevlerden daha fazlasını yaparak bu kutsal davaya aşkla hizmet ettim ve etmeye devam edeceğim. 4,5 Yıldır belediye meclis üyeliği görevimi sürdürmekteyim. Bu zaman zarfında bana verilmiş olan bütün görevleri layıkıyla yerine getirmiş bulunmaktayım. Kurulduğu günden bugüne kadar partimde bu kadar görev aldıktan sonra bu dönem için belediye başkanlığına aday adaylığımı açıklama gereği hissettim. Siyasi geçmişim ve belediyede aldığım görevler nedeniyle bir tecrübemiz oldu. Bugüne kadar hiçbir yanlışı olmayan bir kardeşiniz olarak belediye başkanlığına aday adayı olduğumu ilan ediyorum” şeklinde konuştu.  

“DUA VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM”

Demirel, konuşmasını şu cümlelerle noktaladı: “31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek mahalli idareler seçimlerinde Kapaklı aşkı için daha iyi hizmet edebilmek için belediye başkan aday adaylığı başvurumu yapıyorum. Hizmetin kutsal bir görev olduğuna inanarak, Kapaklımızı daha yaşanılabilir, modern ve huzurlu kılmak için yola çıkmanın heyecanını yaşıyorum. Yatırım ve modern şehircilik başta olmak üzere, hep birlikte çalışarak Kapaklımızı Trakya’nın gözdesi yapmak için çıktığımız bu yolda dualarınızla ve desteğinizle güzel işleri başarmak için buradayım ve hizmete talibim. Kapaklımızı vizyon projelerle buluşturmak için hep birlikte daha ileri taşımak dileğiyle bismillah diyorum.”

YOĞUN KATILIM SAĞLANDI

Düzenlenen programa, AK Parti İlçe Başkanı Mecit Çoğal, Belde Kurucu Başkanı Hamit Oral, İlçe Kurucu Başkanı Ali Osman Orhan, İlçe Eski Başkanı Salih Bezgin, 28. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Akın Yılmaz, iş insanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AdminAdmin