Güncel
Giriş Tarihi : 08-06-2023 15:01   Güncelleme : 08-06-2023 15:01

Çelebi gazetecileri ağırladı

Çelebi gazetecileri ağırladı

28.Dönem CHP Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı İsmail Çelebi, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Seçim sürecinde yoğun bir şekilde çalıştığını belirten İsmail Çelebi, gelecek dönemde de Milletvekili adaya adayı olacağını söyledi.

Çelebi, Tunç Restorant’ta düzenlediği kahvaltı programında Kapaklı, Saray ve Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Programı tanışma ve teşekkür amaçlı düzenlediğini belirten Çelebi, “Özellikle şunu vurgulamak istiyorum; nasıl muhtarlarımız demokrasimizin temeli ise yerel basınımız da aynı şekilde demokrasimizin temelidir. Çünkü yerel basın; bölgelerin kalkınmasında, bölgenin sorunlarının giderilmesinde öncülük yaptıkları gibi bölgelerine hizmet akışına da öncülük yapan kurumlardır. Bölgelerin sosyal ve ekonomik yönden de kalkınmasına katkı sağlayan kurumlardır” dedi.  

“TEŞEKKÜR PROGRAMI”

Seçim sürecinde objektif habercilik anlayışı ile hareket eden basın mensuplarına teşekkür eden Çelebi, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Bugün siz değerli basın emekçilerimizle bir aile toplantısı içinde, seçimlerde yapmış olduğunuz haberler ile tarafsız ve yansız oluşunuz nedeniyle sizlere teşekkür etmek için böyle bir program düzenledim. Bu ilk teşekkür kahvaltı programını Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarımız ve bu ilçelerinizde yayın yapan gazetelerin sahipleri ve yöneticileri ile gerçekleştirdim.”

“MUTLULUK DUYUYORUM”

Çelebi, konuşmasını şu cümlelerle noktaladı: “Sizlerle bir araya gelerek yakından tanıma imkanı bulduğum içinde mutluluk duyuyorum. Programıma katılan tüm basın mensuplarımıza ve gazete sahiplerine çok teşekkür ediyorum. İl genelinde basınımıza teşekkür programlarımız devam edecek. Basınımızla bundan böyle daha sık bir araya geleceğim.”

AdminAdmin