Güncel
Giriş Tarihi : 09-07-2023 12:49   Güncelleme : 09-07-2023 12:49

ÇEF kapılarını açıyor

ÇEF kapılarını açıyor

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği, Trakya’nın ilk ve tek endüstriyel fuarı olma özelliği taşıyan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı (ÇEF), 7. Kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, bölge ticaretinin nabzını tutan ÇEF’in tarihini belirledi. Fuarın 13-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceğini belirten Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, “Üretim üssü olan bölgemizde, 7’incisi gerçekleşecek olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarımız ile bölgemizin ticaretine değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

“MUTLULUK DUYUYORUM”

Trakya bölgesinin ilk ve tek endüstriyel fuarı olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, 13 Eylül’de kapılarını açacak. Her yıl bir öncekini geride bırakacak verimlilikte devam eden, ÇEF’in bu sene 7’incisi gerçekleştirilecek. Geride kalan 6 fuarda yüzlerce firmanın yeni ticari anlaşmalara imza atmasına olanak sağlayan ve her sene daha da geniş kitlelere hitap eden Çerkezköy Endüstriyel Fuarı ile ilgili açıklamalarda bulunan Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, “Ülkemizin üretim üssü olan bölgemizde üyelerimizin networklerini geliştirme ve yeni ticari anlaşmalara imza atmaları adına 7’incisi gerçekleşecek olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı için çalışmalarımızın başladığını belirtmekten mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

“HEYECANLI GEÇECEK”

ÇEF’in Trakya’mızın ilk ve tek endüstriyel fuarı olma özelliği taşıdığını belirten Çetin, “Her geçen yıl daha da geniş kitlelere hitap eden, katılımcı ve ziyaretçilerine en iyi imkanı, iş anlaşmalarını yakalama fırsatı sunan fuarımız, bu sene çok daha heyecanlı geçecek. Bölgemizin en önemli kuruluşları fuarımızda yerini alacak.  Yeni teknolojik gelişmeleri keşfetmek, endüstrideki son trendleri yakalamak ve benzersiz iş fırsatlarına erişim sağlamak için fuarımız hazır olacak” diye konuştu.

İŞ DÜNYASININ NABZI ÇEF’TE ATACAK

Çetin, açıklamasını şöyle sürdürdü:  “Endüstriyel Fuarımız, sektör liderlerini, yenilikçi şirketleri ve yetenekli profesyonelleri bir araya getirecek.  Yüksek teknoloji ürünleri, otomasyon çözümleri, enerji verimliliği projeleri ve daha pek çok konu çalışmalar düzenlenecek. Ayrıca, en son ürünleri sergileyen birçok stant sayesinde firmaların üst düzey temsilcileriyle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Endüstriyel Fuar, aynı zamanda iş bağlantıları ve işbirliği olasılıkları sağlamak adına önemli bir köprü olacaktır.”

“FIRSATLARI DEĞERLENDİREBİLECEKSİNİZ”

Çetin, konuşmasının sonunda şunları söyledi: “İş dünyasının önde gelen profesyonelleriyle aynı çatı altında buluşacak, projelerinizi tanıtacak ve yeni pazarlara açılmak için fırsatları değerlendirebileceksiniz. İş dünyasının nabzını tutan bu fuarda yer almak, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve bağlantılarınızı genişletmek için fuarımıza katılımlarınızı bekliyoruz. Unutmayın, Endüstriyel Fuar sadece iş dünyasının geleceğini şekillendiren bir etkinlik değil, aynı zamanda sizin de katılımınızla daha büyük başarılara imza atacağımız bir platformdur. Sizi heyecanla bekliyoruz.”

AdminAdmin