Güncel
Giriş Tarihi : 30-03-2023 15:00   Güncelleme : 30-03-2023 15:00

220 Gram ekmek 3 TL

Çerkezköy Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmekler, halk büfelerde satılmaya başlandı

220 Gram ekmek 3 TL

Çerkezköy Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmekler, halk büfelerde satılmaya başlandı. Ambardere mevkiinde üretime başlayan Halk Ekmek Fabrikası’nda, test üretimlerinin tamamlanmasının ardından sağlıklı ve ucuz ekmekler halk büfelerimizde yerini aldı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, halk ekmek fabrikasında ekmek üretimine başlandığını belirtti. Konu hakkında açıklama yapan Başkan Akay, “Ürettiğimiz ekmekler 220 gram ve 3 TL. Şu an itibari ile kentimiz genelinde 8 farklı noktada kurduğumuz büfelerde vatandaşlarımız hijyenik ortamlarda ürettiğimiz daha sağlıklı ve daha ucuz ekmekleri satın alabiliyorlar. Ramazan Ayı süresince vatandaşlarımız saat 12:00 itibari ile Halk Büfelerden ekmeklerini temin edebilecekler. Ramazan Ayı sonrasında ise sabah 08:00 itibari ile ekmeklerimiz Halk Büfelerden satışa sunulacaktır” dedi.   

BÜFELERİN SAYISINI  ARTIRACAĞIZ

Halk Büfelerin Bağlık Mahallesi (Muhtarlık yanı), Cumhuriyet Mahallesi (Kozapark yanı), Fatih Mahallesi (Devlet Hastanesi yanı), GMKP Mahallesi (Atatürk Caddesi Garanti Bankası yanı), İstasyon Mahallesi (Asbaş Market karşısı), Kızılpınar (Eski Belediye binası yanı), Veliköy Mahallesi (Eski Belediye binası yanı) ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde (Namık Kemal Bulvarı Bahçeli Durağı yanı) ekmek satışına başladığını sözlerine ekleyen Akay, büfelerin önümüzdeki günlerde sayılarının artırılacağını kaydetti.

AdminAdmin